Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 05:47

День Збройних Сил України Грудень багатий на різні свята: православні та національні, які урізноманітнюють буденне життя кожного українця, приносять різні емоції, зближують та,часто, спонукають замислитися над сучасним станом в країні. Нещодавно ми святкували нове свято, яке, за указом Президента, встановлене на честь сучасних мучеників за справедливість, героїв Небесної сотні – День гідності та свободи, і, мабуть, неспроста цей день співпав із православним святом Днем пам’яті архангела Михаїла. Та не менш значимим для людей у військовій формі і просто для кожного хлопчика є День Збройних Сил України,який теж неспроста співпав із церковним святом Днем пам’яті Олександра Невського, який є захисником усіх військових. За ініціативою членів учнівського самоврядування Дашковецького НВК День Збройних Сил України розпочався святковою лінійкою, яку провели заступник директора з виховної роботи Каракацюк А.М. та педагог-організатор школи Шковронська Н.А., на якій розповіли про історію цього дня, привітали усіх хлопчиків та вчителів-чоловіків зі святом. Але кульмінаційним моментом святково-тематичної лінійки був подарунок від учнів 10 класу – стройова підготовка з перешикуванням і, звичайно, хвилина мовчання за тими воїнами, які віддали своє життя в ім’я незалежної держави. Цікавим було і продовження цього дня, особливо для учнів 1-4 класів, адже усі хлопчики мали змогу взяти участь у святковому заході "З козаченьків ростуть козаки", який підготували вчитель ГПД Минько О.М. та Шковро ... Читати далі »
Переглядів: 570 | Додав: Kasjanov | Дата: 06.12.2014 | Коментарі (0)

З нагоди святкування Дня Захисника Вітчизни у Дашковецькому НВК проведено волейбольний турнір між старшокласниками та вчителями школи. У дружній боротьбі змагалися ті,хто захищає честь школи і району на обласних змаганнях і ті, хто колись робив теж саме. Попри велику різницю у віці і фізичній формі, між вчителями та учнями розгорілась справжня боротьба, у якій жоден не хотів поступитися супернику, але все ж таки фортуна посміхнулась молодшим. З результатом 2:1виграли учні, а вчителі показали гарну фізичну підготовку .
Переглядів: 460 | Додав: Kasjanov | Дата: 06.12.2014 | Коментарі (0)

«  Грудень 2014  »