Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 20.05.2018, 15:08

Офіційний сайт Дашковецького НВК

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 24
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

Банк

даних про учнів-членів Віньковецької районної філії

Хмельницького обласного територіального відділення МАН у 2016-2017 н.р.

 

Назва навчального закладу

Прізвище, ім’я, по батькові

Клас, рік народження

Членство в МАН

Відділення

Секція

 Базова дисципліна

Тема наукової роботи

Дані про керівника (прізвище, ім’я, по батькові), моб. тел..

1

Дашковецький НВК

Андрійчук Аліна Олександрівна

11 клас,

1999

Дійсний член

Математики

Математика

Математика

Дослідження способів швидкого рахунку

Звезда Валентина Вікторівна

0969158181

2

Дашковецький НВК

Бондарчук Катерина Василівна

10 клас,

2001

Кандидат в дійсні члени

Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

 Українська література

Українська мова та література

Історизми в романі П. Куліша «Чорна рада»

Дорохіна Тетяна

Степанівна

0974568372

3

Дашковецький НВК

Івасюк Сніжана

Василівна

10 клас,  2001 р.

Кандидат в дійсні члени

Наука про землю

Географія та ландшафто-знавство

 Географія

Дослідження розвитку зеленого туризму в Дашківцях.

Яковчук Світлана

Вікторівна

0988017372

 

 

                                                                                          

 

                                                                                                                                        Відділу освіти, молоді та спорту

                                                                                                                                Дашковецький НВК

 

 

 

 

Банк

даних про учнів-членів Віньковецької районної філії

Хмельницького обласного територіального відділення МАН у 2015-2016 н.р.

 

Назва навчального закладу

Прізвище, ім’я, по батькові

Клас, рік народження

Членство в МАН

Відділення

Секція

 Базова дисципліна

Тема наукової роботи

Дані про керівника (прізвище, ім’я, по батькові), моб. тел..

1

Дашковецький НВК

Шпак Ангеліна Ігорівна

9 клас,

2001

слухач

Математики

Математика

Математика

Дослідження способів швидкого рахунку

Звезда Валентина Вікторівна

0969158181

2

Дашковецький НВК

Бондарчук Катерина Василівна

9 клас,

2001

слухач

Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

 Українська література

Українська мова та література

Історизми в романі П. Куліша «Чорна рада»

Дорохіна Тетяна

Степанівна

0974568372

3

Дашковецький НВК

Каракацюк Олена Василівна

11 клас,  2000р.

слухач

Наука про землю

Географія та ландшафто-знавство

 Географія

Дослідження розвитку зеленого туризму в Дашківцях.

Яковчук Світлана

Вікторівна

0988017372

 

 

Масна Вікторія Володимирівна

11 клас, 1999р

слухач

Екологія та аграрні науки

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Екологія

 

Дацко Інна Василівна

0976002139

 

 

 

 

Результативність участі  учнів Дашковецького НВК

у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

                                                  2015-2016 н.р                         

 

 

Історія України

 

3 місце           Попіль Ілона Михайлівна                 9 клас

 

 

Правознавство

 

 2 місце        Попіль Ілона Михайлівна                 9 клас

 

 

Біологія

 

2 місце         Каськова Ліана Володимирівна    8 клас

 

 

Трудове навчання

 

2  місце          Музика Анжеліка Віталіївна     11 клас

 

 

Географія

 

1 місце          Попіль Ілона Михайлівна              9 клас

3 місце         Каракацюк Олена Василівна         8  клас

 

 

 

результативність участі у конкурсах  

                                              2015- 2016 н.р.

 

Міжнародний  мовно-літературний конкурс учнівської молоді

 імені Тараса Шевченка

ІІ етап

ІІ місце        Каськова Ліана Володимирівна                 8 клас

 

Всеукраїнський конкурс з української мови ім.. П.Яцика

ІІ ( районний ) етап

1 місце                Кохан Еліна Василівна                           5 клас

3 місце               Дубина Олександр Віталійович              3 клас

3 місце                 Каракацюк Олена Михайлівна             11 клас

 

Всеукраїнський  конкурс-захист  науково- дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України

І (районний) етап

1 місце      Каракацюк Олена Василівна 

     Секція:   географія та ландшафтознавство .

                                                                 Керівник Яковчук С.В.

1 місце      Бондарчук Катерина Василівна

Секція:    українська мова та література

                                                                   Керівник Дорохіна Т.С.

3 місце       Шпак Ангеліна Ігорівна

                         Секція:    математика

                                                                       Керівник: Звезда В.В.

Участь у спортивних змаганнях та результативність

І семестр 2015-2016 н.р.

 

Обласні змагання з волейболу серед шкіл ДЮСШ

2 місце     Волейбольна команда дівчат  (м. Кам’янець-Подільський)

3 місце     Волейбольна команда  хлопці   (м. Дунаївці)

 

Спортивний районний турнір присвячений

Дню фізкультурника

1 місце     Волейбольна команда дівчат             

1 місце     Волейбольна команда хлопців           

Легка атлетика

1 місце - Войтович Віта ( біг на дистанції 100 м)

2 місце – Пенцак Богдан ( біг на дистанції 100 м)

3 місце – Бердієв Сергій ( біг на дистанції 100м)

 

Волейбольний турнір до Дня Святого Миколая

1 місце     Волейбольна команда дівчат             

1 місце     Волейбольна команда хлопців           

        

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2018
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz