Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 20.01.2019, 04:07

Офіційний сайт Дашковецького НВК

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 25
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Річний звіт діяльності закладу освіти

 

Звіт директора НВК про роботу Дашковецького НВК

у 2016-2017 н.р

та особистий внесок у створенні сприятливих умов для забезпечення

якісного навчально-виховного процесу.

 

На початку 2016-2017 навчального року в 11 класах школи навчався 121 учень. Навчальний рік закінчили 121 учень

Педагогічний колектив школи налічує 27 учителя, з них 2– сумісника. Вищу категорію мають 5 чоловік, першу – 10 , педагогічне звання , “старший учитель” – 5 чоловік, За високі досягнення у справі навчання та виховання нагороджені грамотами відділу освіти 4 чол .

Учителі школи у своїй роботі використовують нові педагогічні ідеї, передовий досвід, інноваційні технології навчання. Школа працює за науково-методичною темою “Шляхи реалізації світоглядної спрямованості навчально-виховного процесу”. Творчим досягненням педагогічного колективу є міжпредметна інтеграція, що має за мету реалізацію двох завдань, а саме: взаємоперевірка наявних знань, умінь та навичок з різних предметів та використання цих знань у певних умовах (реальних чи спеціально створених).

Для обов’язкового здобуття початкової, основної та повної загальної середньої освіти в школі були створені необхідні умови, а саме:

- за учнями 1-4-х класів були закріплені класні кімнати, які забезпечені всім необхідним для проведення навчально-виховного процесу , обладнані ігрові куточки;

- за учнями 7-9-х класів були закріплені класні кімнати, які забезпечені всім необхідним для проведення навчально-виховного процесу;

- учні 10-11-х класів навчалися за кабінетною системою;

- обладнані кабінети фізики, хімії, біології, ДПЮ, української мови та літератури,

інформатики ;

- усі кабінети мають бібліотечки з необхідною навчально-методичною літературою;

- шкільна бібліотека забезпечувала всіх учнів школи необхідними підручниками, додатковою науково-методичною та художньою літературою, а вчителі школи мали змогу користуватися крім науково-методичної та художньої літератури ще й періодичними виданнями з фахових дисциплін;

- уроки фізичної культури і здоров'я проводились у спортивному та на шкільному спортивному майданчику;

- школа має вихід до мережі Інтернет, що дає можливість учням користуватися її потенціалом;

- у кожній класній кімнаті та навчальному кабінеті обладнані куточки з національною символікою;

- у кожному кабінеті підвищеної небезпеки (фізики, хімії, інформатики, біології, ДПЮ), спортивному залі обладнані куточки з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Школа обслуговує с.Дашківці , с.Бригидівка, Нові Нетечинці.Складені списки дітей за віком, які уточнюються працівниками школи щорічно. У мікрорайоні школи немає дітей, що не навчаються або не працюють, сімей та учнів, які порушують вимоги щодо обов’язкового здобуття загальної середньої освіти.

У школі працювало 4 науково-методичних об’єднань учителів, а саме :

- МО вчителів початкових класів

- МО вчителів гуманітарного циклу

- МО вчителів природничого циклу

- МО класних керівників

- психолого педагогічний семінар

Робота шкільних науково-методичних об’єднань була підпорядкована загальношкільній науково-методичній темі.

 

Педагогічний колектив школи підтримує дітей, які виявили схильності до вивчення окремих предметів. Щорічно у жовтні проводиться перший етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін, який виявляє найбільш обдарованих учнів. У 2016-2017 навчальному році в 1 (шкільному) етапі олімпіади брали участь 60 учнів 5-11-х класів. Призерами першого етапу стали 19 учнів. При підготовці до 2 (районного) етапу олімпіад з учнями-переможцями були проведені тренінги з предметів, додаткові заняття. Призові місця 2 (районного) етапу зайняли 7 учнів, Крім того, 5 учні стали переможцями районного і 2 учні - обласного Всеукраїнського конкурсу МАН. Команда Дашковецького НВК стала лауреатом обласного фестивалю « Молодь Хмельниччини обирає здоров’я» , вокальний зразковий колектив « Калинонька « зайняв ІІІ місце в обласному конкурсі української патріотичної пісні « Україно , любий край «

Переможці олімпіад усіх рівнів на святі “Останнього дзвоника” нагороджуються грамотами та дипломами.

У 2016-2017 навчальному році 17 учнів 2-8,10-х класів мали навчальні досягнення високого рівня та нагороджені Похвальними листами “За високі досягнення у навчанні» 2 випускники 11-х класів нагороджені – срібною медаллю “За досягнення у навчанні”, 2 учня 9,11-х класів нагороджені Похвальною грамотою “За особливі досягнення у вивченні окремих предметів”.

Виконання Концепції національно- патріотичного виховання вимагає створення такої навчальної системи, яка б сприяла всебічному розвитку особистості дитини, найповнішому розкриттю та реалізації її природних нахилів і талантів, яка б формувала національну самосвідомість і готувала до життя, допомагала визначитися при виборі фаху. Система виховної роботи в школі спрямована на:

- організацію науково-методичної роботи з актуальних проблем виховання учнівської молоді;

- організацію учнівського самоврядування, співпрацю з дитячими та громадськими організаціями та об’єднаннями;

- співробітництво з громадськими, культурно-просвітницькими організаціями та об’єднаннями;

- сімейне виховання, педагогічний всеобуч батьків і громадськості;

- керівництво позаурочною діяльністю.

Упродовж 2016-2017 навчального року проводились різноманітні заходи щодо формування національної свідомості учнів, відновлення історичної пам'яті та становлення національної системи виховання, а саме:

- народознавчі заходи;

- традиційні спортивні змагання “Козацькому роду нема переводу”; « Козацькі розваги «

- тиждень української мови;

- Шевченківські дні;

- Дні здоров’я

- День учнівського самоврядування

- родинні свята до 8 Березня;

- Тиждень “За здоровий спосіб життя”;

- День довкілля “Здоров'я природи – здоров’я нації”;

- заходи до Дня Перемоги;

- заходи до Дня Матері;

- Тиждень початкової школи;

- інтелектуальна гра для учнів 1-4-х класів;

- традиційні заходи шкільного самоврядування “Аукціон” для учнів 8-11-х класів та “Ярмарок” для учнів 1-7-х класів, де громадяни Шкільної республіки мали змогу витратити шкільну валюту “шекю”, яку заробили протягом навчального року за навчальні здобутки.

Продовжував роботу соціально-психологічний центр для підлітків та їх батьків. Працював телефон довіри. На батьківських зборах шкільний психолог Гарна О.М. розповіла батькам про результати своїх психологічних досліджень. Цікаво пройшли зустрічі з представниками соціальної служби району в 1-4-х класах . У школі працювали різні предметні факультативи, 3 спортивні секції, філіал районної Школи мистецтва по класах « Баян « , « Фортепіано « , « Бандура « , « Гітара « всього грою на музичних інструментах займаються 10 учнів

 

У школі для учнів 1-11-х класів організовано харчування. Гарячим харчуванням охоплено 121 учень. . Пільгове харчування надано 45 учням,

Медичне обслуговування учням школи надається працівниками ФАПу ( згідно договору) та медичною сестрою НВК . Учні школи вчасно проходять медичні огляди, проводяться необхідні щеплення.

На дітей пільгових категорій сформований банк даних (дітей-інвалідів дитинства – 1, матері-одиначки – 2, сироти – , напівсироти – 8, багатодітні – 15, постраждалі ЧАЕС – 1,діти учасників АТО -2 ), проведені обстеження їх житлових умов. Дітям з категорійних сімей протягом навчального року надавались квитки на новорічні вистави, пільгове харчування та пільгові путівки на оздоровлення.

Активно працювала Шкільна республіка . Продовжувалась співпраця з депутатом Верховної ради Бондарем В,В , ПП Вороною Л.М .Завдяки їх спонсорській допомозі сьогодні НВК має сучасний комп’ютерний клас ,(21 компютер) , шкільний автобус , нове обладнання для їдальні ( електричні плити , холодильна шафа , марміти )

Продовжували роботу Координаційна рада та загальношкільний батьківський комітет. Батьки завжди беруть активну участь у шкільному житті: проводять профілактичну роботу проти шкідливих звичок, наркоманії та тютюнопаління, допомагають в організації лекцій та бесід з представниками правоохоронних органів та медичними працівниками, беруть участь та допомагають організовувати спортивні змагання. Щомісячно на своїх засіданнях члени Координаційної ради та загальношкільного батьківського комітету вирішують нагальні питання шкільного життя.

Рада школи у своїй роботі об’єднувала зусилля педагогічного, учнівського колективів і батьків на розвиток та удосконалення навчально-виховного процесу. Проведено 7 засідань, на яких розглядалися питання родинного виховання, організації харчування, медичного обслуговування. Обговорювались питання про навчальні досягнення учнів школи, про стан відвідування навчальних занять, про атестацію педагогічних працівників, про нагородження учнів школи Похвальними листами, Похвальними грамотами та медалями.

 

Школа активно співпрацює з Ялтушківською дослідною селекційною станцією .Працівники станції були науковими керівниками учнів –членів МАН

  • навчального року двічі перевірявся стан виконання навчальних програм, три рази стан відвідування учнями навчальних занять у школі, стан ведення класних журналів , результативність тестування учнів школи з іноземних мов. Перевірявся стан викладання: географії в 6-10-х класах (тематичний контроль), української мови в 7,9 та 11-х класах (якісно-оперативний контроль), математики в 1-4-х класах (якісно-оперативний контроль), математики в 7-9-х класах (якісно-оперативний контроль), ЗВ т (фронтальний контроль),хімії (тематичний контроль), музики (тематичний контроль), ДПЮ та МСП (якісно-оперативний контроль), фізкультури (якісно-оперативний контроль), інформатики (фронтальний).

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2019
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz