Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 11.05.2024, 06:19

Тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 20 по 24 листопада у Дашковецькому НВК стартував Тиждень толерантності.Тиждень розпочався із засідання круглого столу «Запроси на чай»

У рамках тижня були проведені акції:
- «Будь толерантним!», під час якої учениця 9 кл., голова учнівської ради школи, Салюк Дарина, виступила перед учнями 1-4 кл., звернувши увагу на необхідність дотримуватись принципів терпимості, доброзичливості, взаємної поваги та мирного співіснування;
- «Толерантність врятує світ», в ході якої учні школи мали змогу визначити людські якості та чесноти, які необхідні для мирного життя;
- «Долонька щастя» - доброчинна акція, метою якої було зібрати кошти для придбання новорічних подарунків дітям, батьки яких постраждали в АТО. До акції активно долучились як учні, так і вчителі школи.
Активними були учні в проектах, які створювали разом з класними керівниками: «Дружні долоньки єдності» -5кл., «Толерантність очима дітей» - 6 кл., «Кодекс толерантного учня» - 8-9 кл.
Учні-волонтери, які були незамінними помічниками психолога протягом усього тижня, спробували себе в ролі вчителя. Так, ними у 2, 4 класах були проведені виховні години «Уроки толерантності».
Тиждень проходив з цікавістю не тільки для школярів, але й для учителів. Педагоги мали можливість отримати «ліки для душі». Для підняття настрою, покращення психоемоційного стану для учителів було оформлено виставку демотиваторів «Посміхнись та замислись».
По завершенню Тижня толерантності активні учасники були відзначені подяками.
Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Тиждень пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.
Переглядів: 573 | Додав: Kasjanov | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »