Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 14:10

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5
Учні Дашковецького НВК ніколи не залишались осторонь політичних подій у нашій країні. Під час Революції Гідності в грудні-лютому 2014 року одинадцятикласники, теперішні випускники школи створили у навчальному закладі патріотичний куточок, де були розміщені власно складені учнями вірші на тему «Миру та патріотизму», фотографії Героїв Небесної сотні та патріотичні малюнки. На початку навчального року ініціативу своїх попередників перехопили найстарші учні школи і виявили бажання пофарбувати вхідну браму школи у кольори нашого прапора. Тепер кожен, хто переступає поріг Дашковецького НВК ще раз згадує про те, що він-українець і живе на Богом даній землі, адже патріоти – це не лише ті солдати-герої, які ціною власного життя захищають мир на Сході нашої держави, але й ті малі й дорослі учні, які морально підтримують бійців АТО складаючи вірші, малюючи малюнки, пишучи листи невідомому адресату чи просто фарбують головний вхід своєї Альма-матер у патріотичні кольори.
Переглядів: 464 | Додав: Kasjanov | Дата: 10.09.2014 | Коментарі (0)

З самого ранку на шкільному подвір’ї Дашковецького НВК кипіли останні організаторські приготування до першої урочистої шкільної лінійки у новому навчальному році. Поспішали до школи усі: і учні, і батьки, і вчителі, і ті жителі села, які просто бажали подивитись на підростаюче покоління і , можливо, пригадати своє дитинство. Цього року Свято Першого дзвоника . Люди добре розуміють: поки живе школа, народжуються у селі діти – село живе і розвивається. Розділити з усією громадою урочисту мить першого дзвоника до Дашковець завітали Руслан Миколайович Брензей - представник депутата Верховної Ради В.В.Бондаря , сільський голова Гладун Марія Петрівна, представник інвестора компанії « Кернел» Белінська Світлана Борисівна.
Переглядів: 512 | Додав: Kasjanov | Дата: 01.09.2014 | Коментарі (0)

«  Березень 2024  »