Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 14:09

День рідної мови
21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і у Дашковецькому НВК.
Протягом тижня проводилися тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.
Для початкової ланки педагог-організатор Дорохіна Т.С. та класний керівник Бойко М.В. підготували з учнями 4 класу усний журнал «Квітни, мово, солов’їна!». Кожна сторінка була цікавою і повчальною. Палко і трепетно звучали віршовані рядки з вуст найменших учасників.
А 21 лютого, безпосередньо у День рідної мови, розпочалося свято «Молитвою до мови» К. Мотрич, яку з великим натхненням і вірою в серці прочитали учні 7- класу. Вчитель української мови та літератури Ходаніцька С.Ю. розповіла учням історію виникнення свята, і коли його почали відзначати в Україні. Вона також наголосила на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. У святково прикрашеній світлиці діти демонстрували свої знання рідної мови у написанні диктанту.

У кінці пролунала пісня «Рідна мова», яку виконав хор «Калинонька» під керівництвом Герасимчука А.В. Завершила свято вчитель української мови та літератури Бялик В.Г., яка закликала учнів зберігати і шанувати свою мову, заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.

Переглядів: 503 | Додав: Kasjanov | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »